İçeriğe geç

Bahçelievler Kurye

Bahçelievler Kurye

Bahçelievler iş merkezleriyle, hizmet binalarıyla, alışveriş merkezleriyle, üniversiteleri ve okullarıyla, sağlık kurumlarıyla, kuruluşlarıyla yoğun bir nüfusa ve trafik akışına sahip bir ilçedir. İlçede görülen kurye ihtiyacını firmamız Bahçelievler Kurye hizmetiyle karşılamaktadır.

Araç filosuyla, alanında uzman personeliyle yılların tecrübesini, yeni teknolojik imkânları da kullanarak sahaya aktarır. Böylece standartların üzerinde bir kaliteyi hedeflemektedir. Firmamız verdiği hizmetlerde insanı önceler. Müşterilerinin yüzlerinde memnuniyeti görmek ister. Bunun için de kurye sistemini en iyi şekilde yapmayı amaçlar.

Bahçelievler daha da büyümeye devam eden bir ilçe olarak hizmet sektöründe taşımacılık hizmetine de olan ihtiyacı da giderek artmaktadır. Bahçelievler kurye olarak hem semt sakinlerine hem de her sektörden çalışanımıza hizmet veriyoruz. Geniş bir kitleye hitap ettiğimiz için taşıdığımız gönderilerin içerikleri çok farklı ve çeşitlidir. Yasalara uygun olan her paketi özenle ve güvenle taşıyoruz.

Kurye sisteminde hız her şeyden önce gelir. Biz de en hızlı seçeneğimizi sunarak 7/24 gündüz veya gece demeden çalışmaya devam ediyoruz. Bu hızı sağlamak için de donanıma ve kurye seçimine dikkat ediyoruz.

Bahçelievler Kurye Hizmeti

Bahçelievler kurye ile hizmet verirken seçenekler sunuyoruz. Hızımız ve fiyatlarımız seçeneklere bağlı olarak değişiyor. Bu da müşterilerimizin aldığı hizmetten memnun olmasını sağlıyor. Hem hızlı hem de güvenilir bir hizmet vermek için geniş bir araç filosuna sahibiz. Seçtiğimiz motosikletlerin donanımına dikkat ediyor, bakımlarını titizlikle gerçekleştiriyoruz. Çünkü kuryelerimizin paket taşırken trafikte motosikletle ilgili bir sorun yaşamasını istemiyoruz. Her yaşanan sorun hızı etkiler, zamanında teslim edilemeyen gönderiler ise güveni zedeler. Bunun olmaması için bütün personelimiz her bir birimiyle beraber en ince ayrıntısına kadar çalışır.

Çağrı merkezimizi aradığınızda adresinizi ve ne taşıyacağımızı bildiriyorsunuz. Buna göre kuryelerimiz yola çıkıp sizden paketi alarak alıcının adresine teslim ediyor. İki adres arasındaki bu mesafe fiyatı belirleyen önemli etkenlerin başında geliyor. Paketi teslim süresini de sizin seçtiğiniz kurye hizmeti belirliyor. Gönderinin hacmi de başka bir etken oluyor. Bütün bu etkenler birleşince de kurye bedeli ortaya çıkıyor. En ince detayına kadar hesaplanan taşımacılık hizmetini, en uygun fiyatı vermeye çalışarak yapıyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp