İçeriğe geç

Bahçeköy Kurye

Bahçeköy Kurye

Bahçeköy kurye hizmeti ile Avrupa Yakası ve Anadolu Yakasının bütün semtlerine ulaşıyor, en hızlı ve güvenli şekilde gönderilerinizi istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Kurumsal veya bireysel bütün gönderileri aynı hız ve güven ile taşıyoruz.

  • Evraklar
  • Belgeler
  • Kimlikler, raporlar
  • Hediye paketleri
  • Teknolojik aletler

Taşıdığımız her bir gönderiyi özenle teslim ediyoruz. Paketleri kuryelerimiz aldığı andan itibaren sorumluluğu da üstlenmiş olur. Hasar görmeden, herhangi bir zarara uğramadan güvenli bir şekilde alıcısına ulaştırıyoruz.

Bahçeköy kurye farklı hız seçenekleri sunarak hem en acil kuryeleri ulaştırmada çok hızlı davranır hem de acil olmayan paketlerin taşınmasını en ekonomik şekilde planlar. Bunun için üç seçenekle hizmet verir. Vip kuryemiz gece gündüz demeden en hızlı şekilde teslimi yapmamızı sağlar. Express kurye seçeneğimiz ile gönderileriniz en geç 90 dakikada teslim edilir. Gün içinde herhangi bir saat diliminde teslim edilmesi gereken paketleriniz için de normal kurye seçeneğimiz bulunur. Daha ekonomiktir. Seçenekler müşterilerimizin farklı ihtiyaçları için oluşturulmuştur.

Bahçeköy Kurye Hizmeti

Bahçeköy kurye olarak dört mevsim İstanbul’un bütün semtlerine ve yakın illere gönderilerinizi taşıyoruz. Kuryelerimizi ve personelimizi iletişim yönü güçlü kişilerden seçiyoruz. Çünkü müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önceliklidir. İyi bir donanımla ve profesyonel bir kadroyla kaliteli hizmet mümkündür.

2005 yılından beri sektörde hizmet veren firmamız tecrübesini ve bilgi birikimini kullanarak aynı zamanda teknolojik gelişmeleri de takip ederek en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda da bütün personel işbirliği için de titiz bir çalışma yürütmektedir.

Yeniliklerle, alanında uzman kadromuzla kaliteli hizmet anlayışımızla en iyi hizmeti sunmaya çalışan firmamızın ana gayesi müşterilerini memnun etmektir. Bu sebeple de sunduğu seçeneklerle en ekonomik taşımacılık yapmaya gayret eder.

Elbette ki fiyatları belirlerken bazı noktaları temel alıyoruz. Paketi almak için kuryelerimizin gittiği adresle teslim ettiği adres arasındaki mesafe bazen kısa bazen uzun olabiliyor. Kurye seçeneklerindeki hız farkı fiyatı etkiliyor. Hizmete uygun olarak kullandığımız araçlar da hesabı değiştiriyor. En ince detaya kadar dikkat eden personelimiz yine de en uygun kurye hizmeti vermeye çalışıyor.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp