İçeriğe geç

Bağlarbaşı Kurye

Bağlarbaşı Kurye

2005’ten beri İstanbul’a kurye alanında hizmet veren firmamız İstanbul Motorlu Kurye, müşterilerinin talepleri doğrultusunda hizmet ağını her geçen gün genişletmektedir. Bu doğrultuda Üsküdar’ın güzide semti Bağlarbaşı’nda Bağlarbaşı kurye olarak semt sakinlerine ve işletmelere ayrıcalıklı bir hizmet sunar.

Kuryelerimiz gerek kurumlar arası yazışmalar, ıslak imzalı belgeler gerekse hediye paketleri, ipad, telefon gibi teknolojik aletler vb. pek çok farklı çeşitte ürünü en hızlı ve güvenli şekilde taşır. Bağlarbaşı’ndan bütün İstanbul’a, hatta İstanbul’a en yakın illere de kurye hizmeti veriyoruz, gönderilerinizi alıcılarına teslim ediyoruz.

Bağlarbaşı kurye olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kurye hizmetini üç seçenek sunarak yapıyoruz. Çağrı merkezimizi aradığınızda seçeneklere göre gönderi hızınızı ayarlayabilir, gece dahi gönderim yapabilirsiniz. Normal kuryeyi seçtiğinizde adresinize gelip gönderinizi alıyoruz ve üç saat içinde teslim ediyoruz. İki kat daha hızlı bir şekilde gönderim yapmak istediğinizde de Express kurye seçeneğimizle 1,5 saatte gönderinizi yerine ulaştırıyoruz. Acil durumlarda en hızlı kurye hizmetine ihtiyaç varsa gece gündüz demeden Vip Kurye seçeneğimizle belgelerinizi, paketlerinizi alıcısına veriyoruz.

Bağlarbaşı Kurye Hizmeti

Bağlarbaşı kurye olarak bütün gönderilerin sadece alıcısına ulaşması için gerekli önlemleri alıyoruz. Gönderilerinizi kaybolmadan, hasara uğramadan, ezilmeden güvenli bir şekilde adrese teslim ediyoruz. Kuryelerimiz alıcının adresine gittiğinde, bizzat alıcının kendisine paket verilir. Paket yerine ulaştığında ise size teslim edildiğine dair mesaj iletilir. Böylece en güvenli şekilde gönderileriniz istediğiniz adrese ve kişiye ulaşmış olur.

Hızlı, güvenilir ve kaliteli bir kurye hizmetinde bütün bir ekibin emeği vardır. Teknik elamanlarımızın, çağrı merkezindeki personellerimizin, kuryelerimizin birbiriyle koordinasyonu sayesinde hizmetlerimiz aksamadan yerine getirilir. Bütün detaylar en ince ayrıntısına kadar takip edilir. Özenli, planlı ve dikkatli bir kurye hizmeti iyi bir donanımla, iyi bir yazılımla ve bütün personelin görevlerini eksiksiz yerine getirmesiyle mümkündür.

Firmamız en kaliteli hizmeti en uyguna getirmek için de gayret etmektedir. Paketin ağırlığı, mesafe ve seçtiğiniz hız ücreti etkileyen kriterlerdir. Bu kriterlere dikkat ederek en uygun hizmeti sağlamak için gayret ediyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp