İçeriğe geç

Bağcılar Kurye

Bağcılar Kurye

İstanbul’un en yoğun nüfusu olan ve trafiğin en çok olduğu semtlerden biri Bağcılar’dır. İş yerlerinin ve semt sakinlerinin kurye hizmetini karşılamak üzere firmamız Bağcılar Kurye olarak çalışmaktadır. Amacımız verdiğimiz hizmetle müşterilerimizin yüzünde bir tebessüm bırakabilmektir. Misyonumuz en kaliteli hizmeti en hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilmektir. Bunun için de alanında uzman ve tecrübeli personelimizle yıllardır sahada emek veren çalışanlarımızla her geçen gün kendimizi yeniliyoruz. Hizmet ağımızı genişletiyoruz. Profesyonel bir hizmet sağlayabilmek için gece gündüz emek veriyoruz.

Bağcılar kurye olarak semtimizden bütün İstanbul’a hatta İstanbul dışına gönderilerinizi taşıyoruz. Hediye paketlerinizi, mutfak gereçleri, çiçek, çikolata gibi narin gönderileri, pasaport gibi kişiye özel bilgiler içeren evrakları, şirketler için önemli yazışmaları, ıslak imza gerektiren dokümanları titizlikle verilen adrese teslim ediyoruz. Dikkat ettiğimiz önemli iki husus, paketler kuryelerimizin sağlığını etkilemeyecek içerikte olmalı, yasal prosedüre uygun olmalıdır.

Çağrı merkezimizi aradığınızda kuryemiz adresinize gelir, gönderiyi alır ve verdiğiniz adrese teslim eder. İstediğiniz saat diliminde, istediğiniz hızda gönderi yapabilirsiniz. Müşterilerimizin kolay gönderim yapabilmesi için hıza ve saate bağlı seçenekler sunuyoruz. Bu seçenekler arasından size en uygun olanı ile kurye hizmetimizi alabilirsiniz.

Bağcılar Kurye Hizmeti

Bir gönderinin hızlı bir şekilde yola çıkması, trafikte oyalanmadan istenilen adrese ulaşabilmesi için sadece personelimizin çabası yetmez. Kullanılan motosikletlerin de trafikte kuryelerimize yardımcı olacak şekilde iyi bir donanıma sahip olması gerekir. Bu sebeple Bağcılar kurye hizmeti verirken seçtiğimiz motosikletlere dikkat ediyor, en iyi hizmeti verebilmek için bakımlarını düzenli şekilde yaptırıyoruz. Teknik ekibimiz ve teknolojinin getirdiği son yeniliklerle beraber en iyi hizmeti vermek için çok çalışıyoruz.

İnsanı önceleyen hizmet anlayışımız, kaliteli hizmet yapmayı gerektirir. Bunun için de iyi bir donanım, alanında en tecrübeli personel ile hizmet veremeye çalışıyoruz. Makul fiyat ile bu hizmeti en uyguna sunmaya gayret ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına ve talebine göre belirlediğimiz kurye hizmet seçeneklerimiz farklı ve makuldür. Böylece her müşterimizin hem uyguna hem de hızlı bir kurye hizmeti almasını sağlıyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp