İçeriğe geç

Aydınlı Kurye

Aydınlı Kurye

Aydınlı kurye olarak İstanbul’un bütün semtlerine ve yakın illere kurye hizmeti veriyoruz. Çağrı merkezimizi aradığınızda ekibimizle kurduğunuz iletişimle bilgilerinizi alıyoruz. Sunduğumuz seçeneklerden tercihiniz bizim hızımızı belirliyor. Aldığımız bilgilerle ulaşım planı yapıyoruz. Sonrasında da bu bilgileri kuryemize iletiyoruz.

Kuryemiz yola çıktığı andan itibaren biz de merkezimizden takipte kalıyoruz. Adresinize gelip paketi aldığında verdiğiniz adrese gidip söylediğiniz alıcıya teslimatı gerçekleştirir. Sonrasında da size bir mesaj iletilir. Her adımını planladığımız kurye hizmetimizin kaliteli olması için dikkatli ve özenli bir şekilde çalışıyoruz. Bütün ekip aynı titizlikle hizmet veriyoruz.

Aydınlı kurye olarak belirlediğimiz kurye seçeneklerimiz sayesinde hızınızı belirleyebiliyorsunuz. Normal kurye seçeneğimiz aceleniz olmadığında paketin gün içinde teslim edilmesini istediğinizde tercih edebilirsiniz. En geç 3 saatte alıcıya ulaşıyoruz. Express kuryemiz normal kuryenin 2 katı kadar hızlıdır. Vip kuryemiz ise acil durumlarda 7/24 hizmet verdiğimiz en hızlı kurye seçeneğimizdir. En kısa sürede en hızlı teslimatı gerçekleştiririz. İhtiyacınıza göre planlanmış bu seçenekler işinizi kolaylaştırmak içindir.

Aydınlı Kurye Hizmeti

Aydınlı, körfez geçişlerinin istikametinde yer alan bir semt olduğu için trafik yoğunluğu fazladır. Bu sebeple Aydınlı kurye hizmetimize duyulan ihtiyaç fazladır. Trafikte motosikletle hizmet vermenin avantajları çoktur. Zamandan tasarruf, gün içinde teslimat imkânı, motosikletin kapasitesince pek çok çeşit ürünün rahatlıkla taşınabilmesi kurye hizmetini kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda da ön plana çıkarmaktadır. Hem şirketlerin hem de kurumsal yazışmaların, evrakların teslimatını pratik şekilde çözmesi hem de bireysel gönderiler de kişilerin işini kolaylaştırması motorlu kuryeleri tercih sebeplerindendir.

Kuryelerimizi seçerken dikkati yüksek, trafik kurallarına uyumlu, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek nitelikte olmalarına özen gösteriyoruz. Seçtiğimiz donanımlar hızımızı etkiliyor. Bu sebeple her zaman Aydınlı Kurye olarak kendimizi yeniliyoruz. Hizmet kalitemizi müşterilerimizi odak noktasına alarak belirliyoruz. Bu sebeple en uygun fiyatı vermeye çalışıyoruz.

Seçtiğiniz kurye paketine göre nasıl ki hızımız değişiyorsa belirlenen fiyat da farklı oluyor. Sadece seçeneğe bağlı olarak değil tabii ki. Adresler arası mesafe, paketin durumu gibi unsurlar da fiyatı belirleyicidir. Bu unsurlara da dikkat ederek en uygun hizmeti vermeye gayret ediyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp