İçeriğe geç

Ataköy Kurye

Ataköy Kurye

Ataköy kurye olarak tüm müşterilerimize en kaliteli hizmetleri sunmak için devamlı çalışıyoruz. Tüm kurye hizmetlerimiz ile her türlü paketlerin taşınmasını ve teslimatlarını yapıyoruz. Alanında tecrübeli ve deneyimli çalışanlarımız ile sistematik olarak paketlerinizi zamanında teslim edecek çalışmalar yapıyoruz. Hiçbir müşterimize mağduriyet yaşatmıyor ve gerekli bilgiler dahilinde gönderilerini teslim ediyoruz. İstenilen adreslere yaptığımız teslimatları bilginiz dahilinde olmayan hiç kimseye teslim etmiyoruz. %100 müşteri memnuniyeti kazandıracağımız bu hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde bizler ile günün her saati ve haftanın her günü iletişime geçebilirsiniz. En kaliteli kurye hizmetlerimiz ile paketleriniz güven içerisinde sizlere ulaştıracağız.

Moto kuryeler hızlı teslimatları yapmaları ile oldukça fazla talep görmektedir. Küçük boyutlu paketlere sahip her türlü gönderilerinizi gün içerisinde istediğiniz adreslere ulaştırıyoruz. Kuryelerimiz alanında tecrübeli olmaları ve yollara olan hakimiyetleri ile kısa süre içerisinde adreslerinize teslim edeceğiz. Ataköy kurye olarak en hızlı teslimatları yaparak memnuniyetlerinizi kazanacağımıza olan inancımız tam. Güvenle paketlerinizi bizlere emanet edebilir ve bizlerde hiçbir hasar görmeden sizlere teslim edeceğiz. İstediğiniz zaman bizlere ulaşarak moto kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ataköy Kurye Hizmeti

En çok tercih edilen kurye hizmetlerinden biriside motor kuryelerdir. Dosya, evrak, belge, gıda, giyim, çiçek gibi tüm paketlerinizin teslimatlarını motor kuryelerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Kuryelerimiz ehliyetsiz yollara çıkmıyor ve trafik kurallarını ihlal edecek hız sınırlarını aşmıyorlar. Ayrıca paketlerinizi güvenle muhafaza ediyor ve hasar görmeden sizlere teslim ediyoruz. Ataköy kurye hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde bizler ile iletişime geçebilirsiniz. En hızlı şekilde paketlerinizi istediğiniz adreslere ulaştıracağız.

Tüm bütçelere uygun olacak kurye hizmetlerimiz mevcuttur. Fiyatlar konusunda sabit bir rakam vermek pek mümkün olmayacaktır. Paketlerin boyutları, ağırlıkları, kurye hizmet seçenekleri, adreslere olan mesafeler gibi etmenler fiyatları belirleyecektir. Bizler firma olarak her zaman en uygun rakamlar üzerinden hizmetlerimizi müşterilerimize sunuyoruz. Bütçelerinize uygun olacak ve piyasa fiyatını aşmayacak kurye hizmetlerimizi geçekleştiriyoruz. Bu hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde bizler ile iletişime geçebilirsiniz. 7/24 bizlere ulaşarak gerekli bilgileri alabilir ve kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp