İçeriğe geç

Anadolu Yakası Kurye

Anadolu Yakası Kurye

Anadolu Yakası kurye hizmeti, taşımacılığı kolay hale getirebilen bir dağıtım şeklidir. İstanbul Motorlu Kurye firması olarak değerli belge, evrak ve fatura gibi gönderilerin kaliteli standartlarından ödün vermeden, bir yerden başka bir yere kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Trafik yoğunluğunun neden olduğu zaman kaybına takılmadan gerekli yerlere hızlıca ulaşıyor ve müşteri memnuniyeti kazanıyoruz.

Anadolu Yakası kurye hizmetlerinden bahsederken yalnızca Anadolu Yakası içerisinde hizmet verileceği aklınıza gelmesin. Anadolu Yakası’ndan istediğiniz ilçeye ya da semte gönderim yapabiliyoruz. Alanında uzman ekibimiz ve son model motorlarımız ile profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İçerisinde bulunduğumuz çağda insanların en büyük ihtiyacı kesinlikle zamandır. Bunun için daima zamandan tasarruf etmeyi sağlayacak, zamanı çok daha etkin bir şekilde kullandıracak çözümlere ihtiyaç duyulmaktadır. Tam da bu noktada Anadolu Yakası kurye hizmetlerimiz ile ön plana çıkmayı başarıyoruz.

Anadolu Yakası Kurye Hizmeti

Donanımlı motorlarımız ile uzakları yakın ederek zamandan çok büyük oranda tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Hem kuryemizin hem gönderilerinizin güvenliği için motorlarımızın bakımlarını düzenli aralıklarla yaptırıyoruz. Sizlere daha iyi bir şekilde hizmet verebilmek için her zaman gerekli donanıma ve deneyime sahip olan profesyonel kişiler ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışanlarımıza eğitimler verip alanlarında daha çok gelişmelerini sağlayarak da kalitemizi her geçen gün daha fazla arttırıyoruz.

Hizmet sürecimiz şu şekildedir:

  • Kurye hizmetlerimizden faydalanmak için bizi aramanız durumunda sizlere anında yanıt veriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında bilgiler veriyoruz.
  • Anlaşma sağlamamız durumunda sizlerden kişisel bilgilerinizi ve gönderiniz hakkında gerekli olan bilgileri alıyoruz.
  • Adresinize kısa süre içerisinde ulaşım sağlayarak gönderinizi hasar almayacak şekilde motorumuza yerleştiriyoruz.
  • Daha sonra hiç zaman kaybetmeden istediğiniz alıcının adresine doğru yola çıkıyoruz.
  • Gönderinizi alıcısına teslim ediyoruz.
  • Ardından hem göndericinin hem de alıcının hizmetlerimizi değerlendirmesini istiyoruz. Hizmetlerimiz ile ilgili memnun kalmadığınız bir durum varsa bu sorunları ortadan kaldırarak verdiğimiz hizmetlerimizden memnun kalarak ayrılmanızı sağlıyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp