İçeriğe geç

Altunizade Kurye

Altunizade Kurye

İstanbul’un Asya yakasında yer alan Altunizade bölgesi için firmamız kaliteli bir şekilde kurye hizmeti vererek sektörde ön plana çıkmayı başarmaktadır. Altunizade kurye çalışmalarında en çok tercih edilen firmalar arasında kendisine yer bulan firmamız, çok zengin içerikli ve kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne sahiptir. Kurye hizmetleri kapsamında çok kaliteli çalışmaları ile bilinmekte olan İstanbul Motorlu Kurye firmamız, genel müşteri memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üstünde tutmaktadır.

Çiçek, yiyecek, ev eşyaları, teknolojik eşyalar ve özel belgeler gibi kolay bir şekilde zarar görecek ve önemli olduğunu düşündüğünüz ürünlerinizi en kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Günümüzde her geçen gün artan internetten sipariş oranı ve çekilmez hale gelen trafik, Altunizade kurye hizmetlerini olmazsa olmaz bir hale getirmiştir. Görevlendirilmiş olan kuryeler teslim edilecek olan gönderiyi hızlı ve güvenli bir şekilde alıcısına ulaştırdığı zaman hem alıcı hem de gönderici hizmetten memnun kalıyor.

Altunizade Kurye Hizmeti

Temel olarak Altunizade kurye hizmetleri kapsamında 7/24 kesintisiz bir şekilde faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız, alanında uzman ve yeterli deneyime sahip olan kadroya sahiptir. Çalışanlarımız iş birliği içerisinde çalışmalarını sürdürerek işlemlerinizin daha profesyonel bir şekilde ve kısa süre içerisinde tamamlanmasını sağlar.

Kurulduğu ilk günden beri İstanbul’un en donanımlı ve kaliteli ekibi olma iddiası ile yola çıkmış; sektörde kısa sürede uzmanlığı ile adını duyurmaya başlamıştır. Hangi saat olduğu fark etmeksizin; çamur, kar, yağmur demeden özveri ile çalışan kadromuzla her zaman hizmetinizdeyiz. Dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size yanıt vererek sunmuş olduğumuz kurye hizmetleri ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi veriyoruz. Uygun fiyat yüksek kaliteli hizmet prensibi ile çalışmalarını sürdüren firmamız, beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamayı taahhüt etmektedir. Müşterilerimiz ile aramızda yapılan her türlü işlem kayıt altına alınarak belgelendirilir ve süreç tamamlandıktan sonra bile size hesap sorma hakkı tanınması sağlanır

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp