İçeriğe geç

Akmerkez Kurye

Akmerkez Kurye

Akmerkez Kurye ailesi olarak İstanbul’un her yerinde güvenle ve kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Yıllara dayanan tecrübemiz ile siz müşterilerimizi memnun etmek ana ilkemiz haline gelmiştir. İstanbul içinde her yerden her yere kurye hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Teknolojinin çok geliştiği günümüzde internet üzerinden sipariş vermek isteyebilir ve kurye hizmetinden faydalanmak isteyebilirsiniz. Bu hizmet için başvurabileceğiniz en kaliteli ve deneyimli işletmeler arasında yer almaktayız.

İstanbul denildiği zaman akla gelen sorunların en başında trafik sorunu gelmektedir. Bu sorunu çözmek amacıyla sizleri kurye hizmetimizle buluşturmakta ve her zaman zamandan tasarruf ederek siparişlerinizi hızlı bir şekilde adreslerinize ulaştırmaktayız. Günün her saatinde, ivedi, acil olarak adreslerinize ulaşması gereken paketlerinizi motorlu kuryelerimiz şoförlük konusunda ki ustalıklarıyla hızlı bir şekilde sizlere iletmektedirler. Deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız trafik sorunundan tecrübeleri sayesinde etkilenmeden kurye hizmetini gerçekleştirmektedirler. Aynı gün veya aynı saat içerisinde adreslerine ulaşmasını istediğiniz kuryeleriniz tam vaktinde elemanların tarafından teslim edilmektedirler. Bazen kurumlar arası resmi evrakların çok acele bir şekilde adreslerine yetiştirilmesi gerekebiliyor. Trafik konusunda o belgelerin zamanında yetişmesi çok zor oluyor. Akmerkez Kurye olarak bu evrakları tam zamanlarında adreslerine teslim ediyoruz.

Akmerkez Kurye Hizmeti

Siz müşterilerimiz bazen elektronik eşya siparişleri, bazen sevdiklerinize çok hassas hediyeler sipariş verebiliyorsunuz. Bu siparişlerinize zarar gelmemesi açısından motorlarımızda kullandığımız eşya taşıma haznelerinin iç kısımları yumuşak zeminlerle kaplanmış durumda olmakla beraber hiçbir siparişinize en ufak bir zarar gelmemesini sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı kurye sektöründe en güvenilir işletmeler arasında yer almaktan gurur duymaktayız.

Akmerkez Kurye olarak sizlere piyasa koşullarının her zaman altında kalan fiyatlandırma yapmaktayız. Sipariş ettiğiniz ürün niteliğine göre fiyatlarımız değişmektedir. Ancak ne olursa olsun sizleri üzmeyecek maddi anlamda sıkıntıya sokmayacak fiyatlar vermekteyiz. Bu sayede kurye hizmetini hem en kaliteli şekilde, hem en hızlı şekilde ve hem de maliyet olarak ucuz fiyatlara kullanmış oluyorsunuz. Sizin de kurye hizmetine ihtiyacınız var ise bizlere ulaşın.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp