İçeriğe geç

Akfırat Kurye

Akfırat Kurye

Akfırat Kurye olarak siz müşterilerimize her zaman en üst kalitede hizmet sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çok büyük bir çaba göstermekteyiz. Siz müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden çok önemlidir. Sunduğumuz hizmetin tek amacı sizleri mutlu etmek ve memnuniyetinizi artırmaktır. Bu sebeplerden dolayı teknik ekibimiz olsun, kurye elemanlarımız olsun son derece deneyimli ve tecrübeli elemanlar olmakla birlikte yaptıkları mesleklere arzu ile bağlı çalışanlardır. Çalışanlarımızın bu özellikleri sayesinde sunduğumuz hizmetin kalitesi, hızı her en üst seviyede kalmaktadır.

Sunduğumuz hizmetin zamanında ve hızlı olarak yapılması en önemli aşamadır. Bu aşamanın da gerçekleşmesi için birçok etkenin bir araya gelmesi gerekmektedir. Biz işletme olarak sizlere sunduğumuz hizmetin hızlı olabilmesi için gerekli tüm şartları yerine getirmekteyiz. Bünyemizde çalıştırdığımız elemanların kapasiteleri, deneyimleri ve tecrübeli bizler için çok önemli bir noktada yer almaktadır. Pratik yapıda karakteri olan çalışanlar özenle seçilmekte ve işe alımları yapılmaktadır. Bunların yanı sıra motor kullanımında usta denilebilecek seviyede şoförlük kabiliyeti olanlar arasından da seçimler yapılmaktadır. Biz Akfırat Kurye olarak sizlere hızlı bir hizmet verebilmek için her konuda ayrı ayrı çok büyük araştırmalar yapmak suretiyle hizmet sunmaktayız.

Akfırat Kurye Hizmeti

Akfırat Kurye olarak hizmet sunduğumuz sektörde bulunan en önemli kriterlerden biri ise deneyim ve tecrübedir. Aslında bakıldığı zaman her meslekte deneyim ve tecrübe gerçekten çok önemli bir noktadır. Sunduğunuz hizmeti uzun yıllar boyunca yapıyor olmanız o hizmette profesyonelleşme sağlamakta ve her zaman doğru ve kaliteli bir hizmet sunmanızı sağlamaktadır. Bu kalite de siz müşterilerimizin memnuniyeti son derece etkilemektedir. Siz müşterilerimizin memnuniyeti açısından tecrübeli ve deneyimli çalışanlarımız ile sizlere sıkıntısız bir hizmet sunmaktayız.

Siz müşterilerimiz bizlerden yemek siparişi ve market alışveriş siparişlerinizi adreslerinize getirmemizi istersiniz. Bu teslimat aşamasında sipariş verdiğiniz ürünlerin eksiksiz ve doğru bir şekilde gelmesini istersiniz. Biz de tam bu noktada devreye girerek sipariş verdiğiniz ürünleri teker teker kontrol etmek kaydıyla doğruluğundan ve eksik olmadığından emin olmak kaydıyla adreslerinize getirmekteyiz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp