İçeriğe geç

Akatlar Kurye

Akatlar Kurye

Çoğu insanımız genellikle evlerinden çıkmadan alışverişlerini yapmak isterler. İnsanlar için çok büyük bir kolaylıktır bu hizmet. Biz insanlarımız diledikleri gibi fazla sipariş verebilsinler diye motorlarımızı seçerken taşıyabilme kapasitelerine bakarak alım yapmaktayız. Siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en fazla yükü taşıyabilecek şekilde araştırma yapmakta ve ona göre motor alımlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Çünkü siz müşterilerimize sunduğumuz hizmet ne kadar kaliteli olursa siz müşterilerimizin memnuniyeti o kadar fazla olur. Bizim de işletme olarak tek amacımız siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.

Akatlar Kurye olarak verdiğiniz siparişleri en dikkatli şekilde adreslerinize teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Verdiğiniz market siparişleri arasında hassas ürünlerde bulunmakta. Örnek vermek gerekirse en hassas yiyecek olan yumurta sipariş ettiğiniz zaman o yumurtaların bir tanesinin bile kırılmaması için çok büyük hassasiyet ve dikkat gerektirmektedir. Biz işletme olarak bu dikkati göstererek büyük itina ve titizlik ile siparişlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede siparişleriniz başına en ufak bir sıkıntı ve olumsuzluk gelmemektedir.

Akatlar Kurye Hizmeti

Akatlar Kurye olarak müşterilerimizin bir başka talep ettiği durum ise siparişlerin hızlı bir şekilde getirilmesidir. Biz de sizin bu isteğinizi bildiğimiz için her zaman ivedi ve hızlı bir şekilde siparişlerini teslim etmek çok büyük bir çaba ve gayret göstermekteyiz. Yoğun trafik durumlarında, her türlü mevsim şartlarında bile hizmetimizi en kaliteli ve hızlı bir şekilde verebilmek için kuryelerimize çok büyük bir iş düşmektedir. Bu yüzden kuryelerimizin işe alımlarını gerçekleştirirken motor kullanım sınavları yapılmakta ve kalitelerine kesin bir şekilde karar verildiği zaman işe alımları gerçekleştirilmektedir. Bu aşamalar sayesinde şartlar ne olursa olsun siparişleriniz en hızlı şekilde evlerinize ulaşmakta ve sizlerin memnuniyeti sağlanmaktadır.

Kurye hizmeti günümüz şartlarında belli bir maliyeti olan bir hizmettir. Biz Akatlar Kurye olarak sizlere her zaman en uygun fiyatla hizmet sunmakta ve sizleri maddi açıdan zor duruma sokmamaktayız. Tabi sunduğumuz hizmetin hem kaliteli hem de ucuz fiyatlı olması bizlerin her zaman ön sıralarda yer almamıza sebep olmaktadır.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp