İçeriğe geç

Akaretler Kurye

Akaretler Kurye

Günümüz şartlarının getirdiği üzere E-Ticaret sistemi bir hayli gelişmiş ve yaygın hale gelmiştir. Bu sistemin getirdiği zorunluklar arasında kurye hizmeti bulunmaktadır. Biz Akaretler Kurye olarak bu hizmeti en iyi şekilde sunan işletmeler arasında üst sıralarda yer almaktayız. Bu kaliteyi kurye elemanlarımızı özenle seçmemize ve kullandığımız motorların her zaman iyi bir bakıma sahip olmasına borçluyuz. Kurye hizmetinde bunlar olmazsa olmaz esaslar arasında yer almaktadır.

İçinde olduğumuz dönem şartları itibariyle fiyatlar her zamankinden biraz daha fazladır. Biz Akaretler Kurye olarak sizlere her zaman ekonomik anlamda daha uygun fiyatla hizmet vermekteyiz. En önemli amacımız ve gayemiz tabi ki siz müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutabilmektir. Sizlere hem kaliteli bir hizmet veriyor hem de uygun fiyatlar sunuyoruz. Tabi ki verdiğiniz siparişlerin durumuna göre fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. Verdiğiniz siparişin boyutu olsun, ağırlığı olsun bu fiyatlandırmayı değiştirebiliyor.

Akaretler Kurye Hizmeti

Bünyemizde çalışan personellerin belirli sınavlara tabi tutulmak kaydıyla seçiliyor olması, kullandığımız araçların büyük bir araştırma sonucu seçilip alınıyor olması sunduğumuz hizmetin her zaman çok daha güvenilir olmasını sağlıyor. Bu araştırma ve hassasiyetimiz sonucunda siz müşterilerimizin vermiş olduğunuz siparişlerinizi en ufak bir sorun teşkil olmayacak şekilde adreslerinize teslimatını gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız motorların her türlü mevsim şartlarına uygun olması, çalışan kurye elemanlarımızın şoförlüklerinin en üst seviyede olması en zorlu mevsim şartlarına ve trafik yoğunlaşmalarına karşı koyabilmeleri konusunda çok büyük yardım teşkil etmektedir. Bu özellikleri taşıyan bir işletme olarak güvenilir şirketler arasında yer almaktan gurur duyuyoruz.

Akaretler Kurye olarak bünyemizde çalışan tüm elemanlarımızın güler yüzlü ve saygılı olması bizim için çok önemlidir. Siparişlerini getiren kuryelerimizin sizlere her zaman saygılı davranmaları gerekmektedir. Sizlere karşı ekstra bir saygı içerisinde olan çalışanlarımız sizlere her zaman güler yüzle yaklaşmakta ve saygı da asla kusur etmemektedirler. Bu saydığımız kriter dahilinde baktığımız zaman kurye sektöründe her zaman liderlik ipini göğüslemekte ve bu başarımızı devam ettirmekteyiz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp