İçeriğe geç

Acıbadem Kurye

Acıbadem Kurye

Acıbadem kurye olarak sizlere her zaman hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Kurye sektöründe en önemli aşama hızlı olmasıdır. Bir yemek siparişi verdiğiniz zaman yemek soğumadan en kısa sürede adresinize ulaşması gerekmektedir. Bu hızın yerine getirilebilmesi için gerekli şartların sağlanması gerekmektedir. Kurye aşamasında kullanılan motorlarımızın bakımlarının zamanında yapılmış olması gerekmekte ve kurye olarak çalışanlarımızın hızlı hareket edebilmesi ve yaptıkları mesleğe saygılarının olması gerekmektedir.

Acıbadem Kurye olarak sizlere günün her saati 7/24 olarak hizmet vermekteyiz. Bünyemizde çalıştırdığımız kurye elemanlarımızın sayılarını fazla tutuyor olmamız devamlı vardiya halinde çalışmamız çok önemlidir. Bu sayede günün her saatinde sizlere hizmet verebilmekte Genellikle insanların geceleri karnı acıkmaktadır. Saat geç olduğu için de sipariş yoluna başvurmaktadırlar. Bizlerde sizlerin siparişlerini her zaman bekliyoruz oluyoruz. Siparişiniz sistemimize düştüğü andan itibaren ivedi bir şekilde paketini hazırlamak suretiyle hemen yola koyuluyoruz.

Acıbadem Kurye Hizmeti

Acıbadem Kurye olarak sizlere her zaman, her şartta hızlı bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmeti en hızlı hale getirebilmek için çok büyük bir çaba sarf etmekteyiz. Bu hizmetin hızlı yapılabilmesi için motor kullanımında son derece tecrübeli ve deneyimli çalışanlarımızın çok büyük bir katkısı bulunmaktadır. Ayrıca bu çalışanlarımızın özel olarak motorlar konusunda ekstra sevgi ve tutkusu bulunmaktadır. Bu sayede kullandıkları motorlara gözleri gibi bakmakta ve motorlarının bakımlarını düzenli yapmaktadırlar. Kurye hizmeti de motor araçlarının kullanımıyla yapıldığı için motorların bakımlı olması tabi ki de sunduğumuz hizmetin hızını artıran detaylar arasında yer almaktadır.

İstanbul gibi çok yoğun bir trafiğe sahip olan şehirde kuryelerimizin motorlara hâkim olmaları ve teknik ekipmanları kullanımda çok iyi olmaları gerekmektedir. Moto kuryelerimizin ileri derece sürüş tekniklerine ve ani manevralara hâkim olmaları verdiğiniz siparişlerin en ufak bir sıkıntıya uğramadan sizlere ulaşması konusunda çok yardımcı olmaktadır. Tüm bu aşamalara baktığınız zaman hizmet alabileceğiniz en kaliteli işletmeler arasında bulunmaktan gurur duymakta ve mutlu olmaktayız.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp