İçeriğe geç

Acarkent Kurye

Acarkent Kurye

Acarkent kurye hizmetlerimizle Beykoz’un en özel semtlerinden birisi olan Acarkent ile İstanbul’un bütün noktaları arasında profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle birlikte tarafımıza ulaştığınız anda harekete geçiyor hem bireysel hem de kurumsal bütün paketlerinizi belirteceğiniz adresten alıp istediğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Firma olarak her bir alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek ve özverili ve güler yüzlü bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman kuryelerimizle talebe göre çalışmalarımızı esnetebiliyor, paketleriniz için en güvenli kurye desteğini sunuyoruz. Tamamı modelli, bakımları aksatılmadan yapılan, güvenlik ekipmanlarına sahip ve modern teknolojilerle donatılmış araçlarımızla taşımacılık yapıyoruz. Böylece vadettiğimiz sürelerde, güvenle teslimatlarımızı yapıyoruz.

Acarkent kurye uygulamalarımızla taşıyabildiklerimizin neredeyse sınırı yoktur. Yasal olarak taşınmasında ve bulundurulmasında engel bulunmayan her türlü paketinizi taşıyabiliyoruz. Evrak, dosya, yedek parça, numune, anahtar, bilgisayar, tablet, telefon, kimlik, ruhsat, çiçek, pasta ve daha onlarca farklı paketi taşıyoruz.

Acarkent’in en çok tercih edilen kurye firmalarından birisi olarak paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet gösteriyor, herhangi bir kaybolma, hasar alma, yıpranma, kaybolma, ezilme gibi sorunlarla karşılamanıza fırsat vermiyoruz. Bu sayede en hassas paketlerinizi dahi alıcılarına ulaştırıyoruz.

Acarkent Kurye Hizmeti

Acarkent kurye hizmetlerimiz oldukça farklı seçeneğe sahiptir. Farklı kurye modellerimizle semtimizle bütün bir İstanbul arasında ihtiyaçlarınıza en uygun seçimleri yapabilmenizi sağlıyoruz. Normal kurye modelimizle üç saat içerisinde paketlerinizi gitmesi gereken adrese ulaştırıyoruz.

Express kurye modelimizle çok daha hızlı taşımacılık yapıyor, en uzak noktalar arasında dahi maksimum 90 dakikada paketlerinizi sizden alıp alıcısına ulaştırıyoruz. Çok daha acil taşınması gereken paketleriniz içinse Vip kurye modelimizle öne çıkıyoruz. 45 dakikaya kadar teslimat sürelerimizi düşürebiliyoruz.

Firma olarak semtimizde sunmuş olduğumuz kurye çözümlerimiz kalitesi, güvenilirliği ve hızı kadar olduğu gibi uygun fiyatları ile de öne çıkmaktadır. Acarkent kurye fiyatlarımızı paketlerinizin taşınacağı mesafeye, tercih edeceğiniz kurye modeline ve paketinizin özelliklerine göre belirliyor, daima semtimizin en avantajlı fiyatlarıyla karşınıza çıkıyoruz. 7 gün, 24 saat bir telefon uzağınızda bulunuyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp