İçeriğe geç

Abbasağa Kurye

Abbasağa Kurye

2005 yılından beri sektörde tecrübesi olan firmamız, İstanbul içinde her semte hizmet vermektedir. Tecrübesiyle müşterisinin ihtiyaçlarını analiz eden, isteklerine cevap veren firmamız en iyi hizmeti sunabilmek için semt semt vip kurye hizmeti verir. Beşiktaş’ın en eski mahallelerden biri olan Abbasağa’da Abbasağa kurye olarak profesyonel kadrosuyla 7/24 çalışmaktadır.

Firmamız her geçen gün kendini yenilerek kurye sektöründe en kaliteli hizmeti sunabilmek için gayret eder. Gayemiz hizmet verdiğimiz müşterilerimizin yüzünde bir tebessüm bırakabilmektir. Bu sebeple gerek sahada gerekse çağrı merkezimizdeki bütün elemanlarımızı özenle seçiyoruz.

Abbasağa kurye olarak hem personelimizin seçimine dikkat ediyor hem de kullandığımız motosikletleri bize en süratli şekilde hizmet vermesi için özenle seçiyoruz. Teknik elemanlarımız da bakımları aksatmadan kuryelerimizin her an yardımcısı oluyorlar. Elbette ki donanım kadar sürüş kabiliyeti ve motora hâkimiyet de önemlidir. Bu yüzden kuryelerimizin de hem İstanbul trafiğine hâkim olmasını istiyoruz hem de motosikletle kıvrak hareketleri tehlike oluşturmayacak şekilde yapmalarını bekliyoruz. O sebeple hem bakımlı motorlarımızla hem de tecrübeli kuryelerimizle paketlerinizi en güvenilir şekilde istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Abbasağa Kurye Hizmeti

Abbasağa kurye ile paketleriniz vip kurye hizmetimiz sayesinde en kısa sürede alıcısına teslim edilir. Kurumlara, iş yerlerine ve normal kurye hizmetinden yararlanmak isteyen herkesin ihtiyacına göre kurye hizmeti veriyoruz. Gün içinde en geç 3 saatte gönderimi tercih eden müşterilerimiz için normal kurye hizmeti sunuyoruz. Acil evrak teslimatı isteyen başka bir müşterimiz de en hızlı vip kuryemizi tercih ediyor. Herkes kendi ihtiyacına ve zamanlamasına göre seçenekler arasından tercihlerini bildiriyor. Personelimiz de en hızlı teslimatı yapmaya gayret ediyor.

Hem kurye seçeneklerimiz hem mesafe hem de paketin ölçüsü gönderim ücretini etkiliyor. Fakat biz firma olarak müşterilerimizin uygun fiyatla kaliteli bir hizmet almasını istiyoruz. Bunun için de dikkat ettiğimiz kriteler ve gösterdiğimiz özenle makul fiyatla kuryecilik hizmeti veriyoruz. Taşıdığımız her paketi ister hediye paketi olsun ister kimlik kartı ister bir evrak aynı özen, aynı hız ve aynı güvenilirlik ile profesyonel şekilde kurye hizmeti sunuyoruz.

Ayaz Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.

Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp